Het Terwolds Oktoberfest is op zondag 23 september en begint om 15.00 uur in het centrum van Terwolde, rondom de muziektent.
Het begint al een echte traditie te worden in september! Organisatie dweilorkest de Graapendaelers heeft van alles uit de kast gehaald om voor jong en oud een leuk variërend programma in elkaar te zetten.
Duitse Schlagers, Hollandse feestmuziek bijna alles wat maar bij een oktoberfest hoort gaat voorbij komen. Om het dit jaar iets anders te doen dan de vorige twee jaren wordt er om 15.00 uur begonnen met het Tiroler uurtje. Dit uurtje wordt muzikaal ingevuld door blaaskapel de Slanina-Cesta Musikanten en de Graapendaelers. De Slanina-Cesta Musikanten maakt muziek voor liefhebbers van Tsjechische- en Oostenrijkse volksmuziek.
Rond een uur of 16.00 gaat het Apres-ski thema van start. Samen met de Iesselbloazers uit Veessen, die al vanaf jaar één aanwezig zijn bij het oktoberfest, en Pretband Help Ons Bloaz’n wordt er een echt feestje gebouwd. De dag wordt afgesloten met DJ Jarno! De versnaperingen en consumpties worden weer geleverd door Coop de Lelie, die samen met restaurant de Steenoven de trouwe sponsors zijn van dit evenement.

Er kan rondom het terrein en naast de kerk geparkeerd worden, maar je wordt geadviseerd om met de fiets te komen, welke op het terrein geplaatst kunnen worden. Kom genieten van de gezelligheid en de muziek!